O firme

Spoločnosť L.K. Permanent s.r.o. vznikla v roku 1993, s cieľom poskytovať služby v oblasti distribúcie tlače, formou predplatného na Slovensku i Čechách. Počas svojej dvadsaťsedem ročnej práce rozšírila svoje pôsobenie i v oblasti lettershopových prác a tiež v rámci činností balenia a zasielania .

Naše dlhoročné skúsenosti, technické vybavenie, personálne zázemie a vhodné priestory nám umožňujú realizovať zákazky pre klientov s väčšími, či menšími zadaniami – vydavateľov, tlačiarne, agentúry, poisťovne a orgány štátnej správy i samosprávy, obchodné spoločnosti i ďalších.

Popri základných činnostiach, ako je tlač, kompletizácia i manipulácia s rôznymi druhmi adresných i neadresných zásielok, zabezpečujeme i kompletný servis pre zásielkové obchody.

Našim cieľom je úprimná služba a poskytnutie maximálneho komfortu pre klienta – zabezpečením zákazky od spracovania dát, cez tlač, zabalenie až po doručenie na určené miesto. Každá nová i neštandardná zákazka je pre nás výzvou a impulzom k neustálemu zlepšovaniu sa a prispôsobovaniu inováciám.

Práve vďaka dlhoročným skúsenostiam našich zamestnancov, vieme pohotovo a flexibilne riešiť každú požiadavku klienta, operatívne zavedieme zmeny do prevádzky, hoci zákazka sa často krát už realizuje.

Všetkým našim aktívnym klientom, ďakujeme a vážime si prejavenú dôveru v podobe dlhoročnej spolupráce. Pre všetkých, ktorí naše služby ešte nevyskúšali, sú u nás naše dvere kedykoľvek otvorené. O kvalite našich služieb, radi presvedčíme i vás.

L.K. Permanent, s.r.o.

Hattalova 12,
831 03, Bratislava

Bez-Air Slovakia, s.r.o.

Hattalova 12
831 03, Bratislava