11 dôvodov, prečo LK Permanent pre skladovanie tovaru

 

 1. Flexibilné skladovacie riešenia

LK Permanent reaguje na potreby podnikov ponukou flexibilných skladových riešení. Kapacita až 2 000 paletových miest zabezpečuje, že firma má dostatok priestoru pre uskladnenie tovaru bez obmedzení. Bez ohľadu na to či potrebujete krátkodobé alebo dlhodobé skladovanie, LK Permanent vám poskytne ideálne riešenie.

 

 1. Denný príjem a výdaj tovaru

Jedným z kľúčových aspektov spolupráce s firmou je možnosť prijímať a vydávať tovar denne, vrátane víkendov a sviatkov. Táto pružnosť znamená, že vaše obchodné operácie môžu prebiehať bez prerušenia.

 

 1. Inteligentný systém

LK Permanent sa neobmedzuje len na priestor, ale ponúka aj inteligentný regálový a zakladačový systém uskladnenia tovaru. Tento moderný prístup k skladovaniu maximalizuje efektívnosť a minimalizuje čas potrebný na manipuláciu s tovarom.

 

 1. Skladová evidencia a hospodárstvo

Súčasťou ponuky je aj komplexný systém skladovej evidencie a hospodárstva, čo umožňuje efektívne sledovanie a riadenie zásob. To znamená, že vaša firma bude mať vždy presný prehľad o zásobách. 

 

 1. Bezpečnostné opatrenia na vysokej úrovni

LK Permanent si zakladá na vysokom štandarde bezpečnosti. Sklady sú monitorované 24 hodín denne, a to nielen interným bezpečnostným systémom, ale aj externým. Pohyb v skladových priestoroch je sledovaný a zaznamenaný.

 

 1. Integrovaný informačný systém čítania čiarových kódov

LK Permanent disponuje integrovaným informačným systémom čítania čiarových kódov. To umožňuje rýchle a presné identifikovanie položiek, čo je dôležité pre efektívne riadenie skladových procesov.

 

 1. Automatické zasielanie reportov

Informačný systém automaticky posiela reporty o stave zásob v prednastavenom čase, čo umožňuje plánovať a reagovať na zmeny v zásobách s predstihom.

 

 1. Stráženie minimálnych hladín zásob

Ku každej skladovej položke LK permanent nastaví jej minimálne množstvo pre zabezpečenie kontinuity spracovania a toto množstvo za Vás stráži, dopĺňa tovar tak, aby sa pod túto hranicu nekleslo. 

 

 1. Sortovanie a triedenie zásielok

Okrem skladovania ponúka LK Permanent aj služby sortovania a triedenia zásielok. Tento proces je nevyhnutný pre rýchly a presný pohyb zásielok na poštu alebo pre iné účely, čo zabezpečuje efektívnosť v logistických operáciách.

 

 1. Profesionálne viazanie balíkov

Zabezpečenie tovaru na palete je prioritou. Profesionálne ovíjanie palety s tovarom strečnou fóliou a viazanie balíkov zaručuje bezpečnosť počas prepravy. Tým sa minimalizuje riziko poškodenia a zabezpečuje bezproblémový transport.

 

 1. Doprava, preprava a kuriérske služby

LK Permanent ide ešte ďalej v poskytovaní komplexných riešení. S vlastným vozovým parkom zabezpečuje dennú dopravu a prepravu tovaru nielen v rámci Bratislavy, ale aj po celom Slovensku. 

 

Pre firmu, ktorá hľadá spoľahlivého partnera pre skladovanie tovaru, je LK Permanent ideálnou voľbou. S flexibilnými riešeniami, modernými technológiami a vysokým štandardom bezpečnosti ponúka komplexné skladovacie služby, ktoré podporujú rast a efektívnosť vášho podnikania.

 

Zdieľať článok:
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp